چرا طرح سال؟

بعد از چندین وبسایت و کسب وکار اینترنتی و تجربه های حلاقانه خدمات دهی به مشتریان در رسته های مختلف، ایده فروش فایل و طرح  لایه باز شامل: طرح پست اینستاگرام، استوری؛ کارت ویزیت لایه باز ، سربرگ آماده ، فاکتور ، آموزش فتوشاپ ، آموزش اینستاگرام ، آموزش دیجیتال مارکتینگ، سئو و غیره … شروع و انجام شد،

اما چرا فروش فایل های گرافیکی و آموزشی؟

از آنجایی که تمامی مجموعه ما گرافیست بودن، بعد از کلی تجربه های موفق و ناموفق، تصمیم برای این شد که یک وبسایت رو طراحی کنیم که بتوانیم به طراحان و گرافیست ها و حتی کسانی که با طراحی و گرافیک آشنایی ندارند خدمات و حتی آموزش دهیم.

واز آنجایی که همه همکاران این تیم یعنی طرحِ سال، گرافیست هستند، یه جورایی تصمیم گرفتیم رویاها و علایقمان را دنبال کنیم و در این رسته هنری بتوانیم خدمات رسانی موفقی را داشته باشیم.

اهداف طرح سال چیه؟

اهداف تیم طرح سال این است که بتوانیم این سایت را به یک هارد گرافیکی مجازی تبدیل کنیم و طراحان تبلیغاتی و گرافیست ها و کسانی که جویای آموزش فتوشاپ ، آموزش ایلوستریتور ، آموزش اینستاگرام و دیجیتال مارکتینگ یا کسب و کارهای آنلاین هستند خدمات دهیم تا بتوانند بخشی از زمان خود را ذخیره کنند. و به راحتی بتوانند از فایل های لایه باز و آموزش ها استفاده کنند.

خبر خوب !!

حبر خوب اینه که طراحان تبلیغاتی و گرافیست ها و کسانی که میخواهند از تخصص و آموزشاتشان کسب درآمد کنند، طرح سال یک بستر امن و راحت برای دسته افراد خواهد بود و می توانند فایل و آموزش های خود روی صفحه خودشان در همین سایت درج و کسب درآمد کنند.

برای اطلاعات بیشتر و تماس با طرحِسال با ایمیل و شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید.

ایمیل: tarhesal@gmail.com

تلفن: 04442234828

وبسایت طرح سال متعلق به آسو احمدیان آذر است و تمامی حقوق این وبسایت برای ایشان محفوظ است.